База основних документів екологів підприємств


Размещение документов необходимых для работы экологической службы предприятия

Аватара пользователя

Администратор

Сообщения: 21

Зарегистрирован: 10 янв 2012, 13:18

Сообщение 25 мар 2014, 23:52

База основних документів екологів підприємств

Сьогодні майже перед кожним працюючим підприємством постає питання організації екологічної служби або, принаймі, закріплення за відповідальними особами підприємтсва деяких функцій екологічної служби.

Чим настправді має займатись екологічна служба підприємства?
Звичайно, головною функцією роботи екослужби є екологічна безпека підприємства та продукції що випускається, недопущення негативного впливу під час діяльності підприємства на навколишнє природнє середовище та екологічна безпека працівників і населення.

Однак, покищо наше законодавство спрямоване на вирішення екологічних проблем бюрократичним (паперовим) шляхом, а не реальним діями, спрямованими на ліквідацію екологічних загроз та наслідків.

Пошук інформації, заключення формальних договорів, отримання часто непотрібних довідок тощо відбирає в екологів підприємства багато часу, який би міг бути спрямований на розробку дієвих планів, впровадження ефективних заходів, що є часто індивідуальними для кожного підприємства.

Зважаючи на це, хотілось би створити максимально повний, зручний для використання та безкоштовний ресурс, в якому були б зібрані усі необхідні документи, зразки, нормативні акти, які необхідні для огранізації екологічної служби підприємства.


Поки пропонуємо Вашій увазі список з активними посиланнями на безкоштовне скачування документів що можуть знадобитися в роботі екологам підприємства.

Пропонуємо усім бажаючим долучитись до створення цього ресурсу залишати тут побажання, пропозиції та інформацію для розміщення.


База документів екологічної служби підприємства
геологія, екологія, геодезія http://plast.vn.ua

Вернуться в Экологическая служба предприятия

Кто сейчас на конференции

Сейчас этот форум просматривают: нет зарегистрированных пользователей и гости: 1

cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by ST Software for PTF.
Русская поддержка phpBB