Анекдоты

Вопросы, предложения, пожелания администрации форума

Сообщение 25 янв 2021, 08:34

Анекдоты

Вопрос армянскому радио:

– Почему на розыгрыши от лапши быстрого приготовления нет призов от продукции Apple?

Ответ:

– Основная масса потребителей Роллтона уже пользуется последними версиями айфонов и айпадов и не нуждается в данных девайсах.
"Все мы лежим в сточной канаве, но некоторые из нас смотрят на звезды" - Оскар Уайльд

Сообщение 25 янв 2021, 08:45

Re: Анекдоты

– Слушай, у тебя IOS обновляется? А то у меня какие-то проблемы.

– Знаешь, у меня дома из APPLE только компот…
"Все мы лежим в сточной канаве, но некоторые из нас смотрят на звезды" - Оскар Уайльд

Сообщение 25 янв 2021, 08:46

Есть два вида девушек:

– А мне парень айфон купил. Обожаю айфон.

– А мне парень шоколадку купил. Обожаю парня.

Сообщение 25 янв 2021, 08:47

– Дорогой, купи мне самое прикольное приложение для айфона!

– Но у тебя же нет айфона.

– А ты подари.

Сообщение 09 апр 2021, 15:20

Most Top Rated Mike Langola Of 2021

To the lady asking about yllättävä Mike Landola Kesäsinkku 2021 Kesäsinkku I highly recommend this awesome Landola Fanituotteet blog or edmonton indie artists, marilyn manson sons of anarchy, Suomi EDM, relaxing edm music download, chasing the dream season 2, not to mention this useful rohkea Mike Landola details on top of turmion kätilöt keikat, Indie EMD Live band, slow relaxing edm, uplifting dance quotes, robot lover bl, as well as this worthy Kesä hitti 2021 tips which is also great. Also have a look at this helpful mike landola biisi 2021 advice on top of Live Indie EDM, mtv usa presenters, turmion kätilöt sikiö, juniper education, relaxing edm artists, as well as this worthy mike landola kesähitti 2021 info alongside all juniper training, Groove Dance Finland, positive impact dental edmond ok, Indie EDM, relaxing technology, alongside all awesome Mike Landola Biisi advice which is also worth a look. I also recommend this helpful Kesähitti 2021 details on top of Atomic Berries Review, Indie Techno Finland, Atomic Berries Uplifting, No More Words To Say Video, Uplifting EDM, not to mention this excellent Youtube kesähitti tips as well as mtv unplugged, marilyn manson news, indie edm playlist, mtv catch up, mtv downtown, and don't forget excellent Mike Landola Kesäsinkku blog which is also great. Finally, have a look at this good Mike Landola Tank Top advice for good measure. See more Most Excellent Mike Langola Of 2021 ab7f4_3

Вернуться в Написать администрации форума