Декларація про утворення відходів 2015 рік

обращения с отходами, разрешения и лимиты на образование и размещение отходов, прочье

Сообщение 14 янв 2015, 18:56

Декларація про утворення відходів 2015 рік

Пропоную в цій темі обговорити всі питання пов язані заповненням та поданням декларацій про утворення відходів у 2015 році.

1. Кому потрібно подавати декларацію про відходи?
2. Коли подається декларація про відходи?
3. Особливості заповнення цієї декларації та супровідні документи
4. Куди подавати?
5. Інші питання пов язані з цим

Сообщение 14 янв 2015, 21:51

Re: Декларація про утворення відходів 2015 рік

Кому потрібно подавати декларацвю про утворення відходів:

Ст.17 Кодексу України Про Надра
Суб’єкти господарської діяльності у сфері поводження з відходами, діяльність яких призводить виключно до утворення відходів, для яких Пзув від 50 до 1000, зобов’язані щороку подавати декларацію про відходи за формою та у порядку, встановленими Кабінетом Міністрів України.

Суб’єкти господарської діяльності для яких Пзув перевищує 1000 повині мати дозвіл на здійснення операцій у сфері поводження з відходами.

Пзув (показник загального утворення відходів далі) критерій обсягу утворення відходів, що розраховується за формулою Пзув = 5000 х М1 + 500 х М2 + 50 х М3 + 1 х М4, де М1, М2, М3, М4 - маса в тоннах відходів 1, 2, 3 та 4 класів небезпеки відповідно, утворених за попередній рік.

Сообщение 15 янв 2015, 14:32

арсс писал(а):Кому потрібно подавати декларацвю про утворення відходів:

Ст.17 Кодексу України Про Надра
Суб’єкти господарської діяльності у сфері поводження з відходами, діяльність яких призводить виключно до утворення відходів, для яких Пзув від 50 до 1000, зобов’язані щороку подавати декларацію про відходи за формою та у порядку, встановленими Кабінетом Міністрів України.

Суб’єкти господарської діяльності для яких Пзув перевищує 1000 повині мати дозвіл на здійснення операцій у сфері поводження з відходами.

Пзув (показник загального утворення відходів далі) критерій обсягу утворення відходів, що розраховується за формулою Пзув = 5000 х М1 + 500 х М2 + 50 х М3 + 1 х М4, де М1, М2, М3, М4 - маса в тоннах відходів 1, 2, 3 та 4 класів небезпеки відповідно, утворених за попередній рік.

Вперше звернула увагу що там написано саме так:

Саме за попередній рік! Не за поточний, не за рік на якийподається декларація, а саме за попередній рік!

Сообщение 27 янв 2015, 12:08

Підскажіть,будь ласка, Показник загального утворення відходів розраховується за фактичними даними підприємства???

Сообщение 27 янв 2015, 22:01

tertychnaya.tatyana писал(а):Підскажіть,будь ласка, Показник загального утворення відходів розраховується за фактичними даними підприємства???

В ЗУ "Про відходи" - написано так:

Беруться фактичні показники. Затверджених розрахункі стосовно відході немає.

Сообщение 05 фев 2015, 00:31

Добрий вечір.

Буду вдячна, якщо надасте відповіді на ряд запитань:
1. Оскільки ПЗУВ нашого підприємства менший 1000 у.о., плануємо подати декларацію про відходи у дозвільний центр. Де можна знайти повний перелік документів, що необхідні для цього?

2. Допоможіть визначити клас небезпеки для відходу Олія та жири харчові зіпсовані або використані 7710.3.1.12.

3. Як правильно розрахувати Обсяг у тоннах для відходу Лампи люмінесцентні та відходи, які містять ртуть, інші зіпсовані або відпрацьовані
7710.3.1.26, якщо в договорі на їх утилізацію прописана кількість в шт?

4. Якщо ми фактично подаємо декларацію у лютому 2015 року, які роки мають бути вказані у наступних графах декларації:
- Д Е К Л А Р А Ц І Я про утворення відходів у 20___ році;
- Накопичено станом на 1 січня 20___р;
- Обсяг утворення відходів у поточному 20__ році, тонн;
- Обсяг утворення відходів у наступному 20__році, тонн.

Наперед дуже вдячна за відповіді
З повагою, Інна.

Администратор

Сообщение 06 фев 2015, 23:37

Гость писал(а):Добрий вечір.

Буду вдячна, якщо надасте відповіді на ряд запитань:
1. Оскільки ПЗУВ нашого підприємства менший 1000 у.о., плануємо подати декларацію про відходи у дозвільний центр. Де можна знайти повний перелік документів, що необхідні для цього?

2. Допоможіть визначити клас небезпеки для відходу Олія та жири харчові зіпсовані або використані 7710.3.1.12.

3. Як правильно розрахувати Обсяг у тоннах для відходу Лампи люмінесцентні та відходи, які містять ртуть, інші зіпсовані або відпрацьовані
7710.3.1.26, якщо в договорі на їх утилізацію прописана кількість в шт?

4. Якщо ми фактично подаємо декларацію у лютому 2015 року, які роки мають бути вказані у наступних графах декларації:
- Д Е К Л А Р А Ц І Я про утворення відходів у 20___ році;
- Накопичено станом на 1 січня 20___р;
- Обсяг утворення відходів у поточному 20__ році, тонн;
- Обсяг утворення відходів у наступному 20__році, тонн.

Наперед дуже вдячна за відповіді
З повагою, Інна.

1. Переліку документів, як такого не існує. В ЗУ "Про відходи" написано лише - Суб’єкти господарської діяльності у сфері поводження з відходами, діяльність яких призводить виключно до утворення відходів, для яких Пзув від 50 до 1000, зобов’язані щороку подавати декларацію про відходи за формою та у порядку, встановленими Кабінетом Міністрів України.
Фактично Ви подаєте саму декларацію в 2-х примірниках з мокрими печатками, та документ що вповноважує Вас подати декларацію (наказ, доручення)

2. На допомогу про те як визначити клас небезпеки відходів - роз'яснення на офіційному сайті Мінприроди - тут
Допомогти тут Вам особливо не можу. На підприєвствах з якими я мав справу "Олія та жири харчові зіпсовані або використані" - визначали як 4клас. Але він залежить від особливостей його утворення і може бути різним.

3. Можна знайти в інтернеті, знаючи конкретну марку встановлених ламп. Ось що ще може знадобитись:
ІНСТРУКЦІЯ щодо заповнення форми державного статистичного спостереження N 1-небезпечні відходи "Звіт про утворення, оброблення та утилізацію відходів I-III класів небезпеки"
1.8. Небезпечні відходи, уключаючи люмінесцентні лампи, відображаються у звіті в тоннах з трьома десятковими знаками. Для визначення маси люмінесцентних ламп необхідно вагу однієї лампи помножити на загальну кількість ламп. У разі неможливості встановлення ваги лампи пропонуємо використовувати середню вагу однієї лампи, що дорівнює 0,3 кг.

4. Ну там ніби все логічно. Інструкції по заповенню немає поки, тому я думаю так:
Якщо подаємо Декларацію за 2015р:
- Д Е К Л А Р А Ц І Я про утворення відходів у 2015 році;
- Накопичено станом на 1 січня 2015 р;
- Обсяг утворення відходів у поточному (поточний рік - 2015) році, тонн;
- Обсяг утворення відходів у наступному (наступний рік - 2016) році, тонн.

Коли слід подавати декларацію, теж чітко не встановлено, тому головне щоб декларація була подана на поточний рік. В такому випадку Ви будете захищені на випадок перевірки.

З повагою, Юрій.
геологія, екологія, геодезія http://plast.vn.ua

Сообщение 21 фев 2015, 10:33

Добрий день.

Чи потрібно проводити санітарно-епідеміологічну експертизу по поводженню з відходами при подачі декларації про відходи чи достатньо просто заповнити бланк декларації у 2-х екземплярах?
Вдячна за відповідь.
З повагою, Інна.

Сообщение 12 апр 2015, 20:51

Инна писал(а):Добрий день.

Чи потрібно проводити санітарно-епідеміологічну експертизу по поводженню з відходами при подачі декларації про відходи чи достатньо просто заповнити бланк декларації у 2-х екземплярах?
Вдячна за відповідь.
З повагою, Інна.

Достатньо просто заповити бланк

Сообщение 26 май 2015, 13:22

Помогите разобраться.
Нам вернули декларацию на отходы (подавал я ее до нового года и феврале повторно) с вот таим замечанием:
- неправильно указано период накопления отходов

У меня было так:
- Д Е К Л А Р А Ц І Я про утворення відходів у 2015 році;
- Накопичено станом на 1 січня 2014 р;
- Обсяг утворення відходів у поточному році, тонн; (я не указывал какой год, просто написал у поточному и наступному)
- Обсяг утворення відходів у наступному році, тонн.

Может быть стоит писать накопичено на 1 травня, если это уже почти середина года

С этими годами совсем запутался. Может у кого то есть пример ?
След.

Вернуться в Отходы