Перевірки в 2015 році


как защитить специальное разрешение от приостановления и аннулирования.

Сообщения: 16

Зарегистрирован: 21 янв 2014, 00:06

Сообщение 15 янв 2015, 14:16

Перевірки в 2015 році

Скажіть, я чула що призупинили перевірки в 2015р., точніше - продовжили мараторій на перевірки в 2015 році, всіх окрім фіскальних органів.
Не люблю віритичуткам, хто що чум ? Де таке написано ?

Сообщение 18 янв 2015, 19:07

Re: Перевірки в 2015 році

Irchik писал(а):Скажіть, я чула що призупинили перевірки в 2015р., точніше - продовжили мараторій на перевірки в 2015 році, всіх окрім фіскальних органів.
Не люблю віритичуткам, хто що чум ? Де таке написано ?Не з чуток, а у відповідності до ЗАКОНУ УКРАЇНИ "Про внесення змін та визнання такими, що втратили чинність, деяких законодавчих актів України" від 28 грудня 2014 року, зокрема у відповідності до п.8 встановлено, що перевірки підприємств, установ та організацій, фізичних осіб - підприємців контролюючими органами (крім Державної фіскальної служби України та Державної фінансової інспекції України) здійснюються протягом січня - червня 2015 року виключно з дозволу Кабінету Міністрів України або за заявкою суб’єкта господарювання щодо його перевірки.

Сообщение 18 янв 2015, 22:14

Re: Перевірки в 2015 році

Це добре. Але от сусудів наших перевіряють за рішенням суду. Бристи кажуть що це законно. Скажить за рішенням суду, без дозволу КМУ, моють правл перевіряти ?

Сообщение 20 янв 2015, 14:29

Re: Перевірки в 2015 році

До відома всім суб'єктам господарювання. У відповідності до ЗАКОНУ УКРАЇНИ "Про внесення змін та визнання такими, що втратили чинність, деяких законодавчих актів України" від 28 грудня 2014 року, зокрема у відповідності до п.8 встановлено, що перевірки підприємств, установ та організацій, фізичних осіб - підприємців контролюючими органами (крім Державної фіскальної служби України та Державної фінансової інспекції України) здійснюються протягом січня - червня 2015 року виключно з дозволу Кабінету Міністрів України або за заявкою суб’єкта господарювання щодо його перевірки.
Тому якщо до 1 червня 2015 року до вас заявиться на перевірку екологічна інспекція, і не матиме на те дозволу, підписаним представником кабміну України або ви власноруч не написали заяви про перевірку - можете відправляти таку перевірку назад за ворота підприємства.
ТОВ "Пласт" http://plast.vn.ua/ (геологія, екологія, геодезія)

Сообщение 22 янв 2015, 14:15

Re: Перевірки в 2015 році

Фурик писал(а):Це добре. Але от сусудів наших перевіряють за рішенням суду. Бристи кажуть що це законно. Скажить за рішенням суду, без дозволу КМУ, моють правл перевіряти ?

Необхідно з'ясувати хто саме перевіряє ваших сусідів. Тому що мораторій у 2015 році має свою специфіку щодо Державної фіскальної служби України та Державної фінансової інспекції України.
Законом України № 71-VІІІ від 28 грудня 2014 року (http://zakon3.rada.gov.ua/laws/show/71-19) "Про внесення змін до Податкового кодексу України та деяких законодавчих актів України щодо податкової реформи" встановлено, що у 2015 та 2016 роках перевірки підприємств, установ та організацій, фізичних осіб - підприємців з обсягом доходу до 20 мільйонів гривень за попередній календарний рік контролюючими органами здійснюються виключно з дозволу Кабінету Міністрів України, за заявкою суб’єкта господарювання щодо його перевірки, згідно з рішенням суду або згідно з вимогами Кримінального процесуального кодексу України.
Щодо інших контролюючих органів, то їх діяльність з перевірок регулюєтьсявже вищевказаним Законом №76-19 "Про внесення змін та визнання такими, що втратили чинність, деяких законодавчих актів України", де у п. 8 Прикінцевих положень встановлено, що перевірки підприємств, установ та організацій, фізичних осіб - підприємців контролюючими органами (крім Державної фіскальної служби України та Державної фінансової інспекції України) здійснюються протягом січня - червня 2015 року виключно з дозволу Кабінету Міністрів України або за заявкою суб’єкта господарювання щодо його перевірки.

Сообщение 08 авг 2015, 13:43

Re: Перевірки в 2015 році

Дію мораторію на проведення перевірок продовжено на 2015-2016 роки.
Кого можуть перевіряти в 2015-2016рр.

У липні 2015 року надрокористувачі знову почали отримувати повідомлення про перевірки від органів геолконтролю України, а на сайті Держгеонадр України оприлюднено графіки перевірок надрокористувачів на 3й квартал 2015р.

Однак, з 1 липня 2015 року дія мораторію на перевірки закінчилась далеко не для всіх підприємств. Так, дещо видозмінений мораторій продовжує діяти аж до кінця 2016 року для підприємств, у яких річний дохід не перевищує 20 млн.грн. за рік, що передує року, в якому планується провести перевірку.

З цього приводу на сайті Державної регуляторної служби України є детальне та вичерпне роз'яснення щодо застосування мораторію на перевірки суб’єктів господарської діяльності іу 2015 і 2016рр.:

"… 28 грудня 2014 року Верховна Рада України ухвалила Закон України „Про внесення змін та визнання такими, що втратили чинність, деяких законодавчих актів України” №76-VIII."

Пунктом 8 Прикінцевих положень цього Закону було встановлено, що перевірки підприємств, установ та організацій, фізичних осіб - підприємців контролюючими органами (крім Державної фіскальної служби України та Державної фінансової інспекції України) мають здійснюватися протягом січня-червня 2015 року виключно з дозволу Кабінету Міністрів України або за заявкою суб’єкта господарювання щодо його перевірки…

Практично одночасно зі згаданим вище Законом було ухвалено ще один - «Про внесення змін до Податкового кодексу України та деяких законодавчих актів України щодо податкової реформи» № 71-VIII, пунктом 3 Прикінцевих положень якого встановлено, що у 2015 та 2016 роках перевірки підприємств, установ та організацій, фізичних осіб - підприємців з обсягом доходу до 20 мільйонів гривень за попередній календарний рік контролюючими органами здійснюються виключно з дозволу Кабінету Міністрів України, за заявкою суб’єкта господарювання щодо його перевірки, згідно з рішенням суду або згідно з вимогами Кримінального процесуального кодексу України.

Звертаємо увагу, що зазначений пункт не є зміною або доповненням до Податкового кодексу України, нехай назва Закону нікого не вводить в оману. Це положення створює цілком самостійну норму, яка поширюється на всі без винятків контролюючі органи.

Винятки встановлюються лише по відношенню до рівня доходу підприємств, установ та організацій – без дозволу Кабінету Міністрів України можна перевірити лише ті, у яких дохід за рік, що передував перевірці, перевищив 20 мільйонів гривень. Кількість працюючих при цьому значення не має."

Таким чином, частина надрокорстувачів продовжує знаходитись під захистом мораторію до кінця 2016 року.

Однак, навіть поверхневе знайомство з графіками перевірок геолконтролю на 3й квартал 2015 року дає всі підстави вважати, що при складанні графіків обсяг доходів підприємств не враховувався.

То що ж робити тим підприємствам, дохід яких за 2014 рік не перевищив 20 млн.грн, але які отримали повідомлення про перевірки, чи знайшли себе у відповідних графіках перевірок?

На нашу думку, ситуацію можна вирішити "полюбовно" проінформувавши контролюючий орган про те, що підприємство потрапляє під дію мораторію, та надати відповідні документальні підтвердження. Краще за все повідомити письмово і, якщо є можливість, до того як контролери приїдуть на підприємство. В якості підтвердження обсягу доходу найкраще підійде копія річної декларації з відміткою податкової, чи інший документ, краще за все, завірений податковим органом. Якщо ж заздалегідь повідомити контролерів вже не встигаєте, то можна скласти акт відмови від перевірки на підставі мораторію та відповідних доказів того, що дохід підприємства не перевищує 20 млн.грн.

http://plast.vn.ua/57.html

Сообщение 02 окт 2015, 12:28

Re: Перевірки в 2015 році

добрый день!
Подскажите пожалуйста намечается проверка у нас и вот какая проблема: не выполняем один из пунктов программы работ, а именно: не вышли на заданную мощность м2.в год , добываем в 3 раза меньше, реализация очень упала и смысла добывать нет. Говорят приостановят или аннулируют лицензию! проконсультируйте пожалуйста по поводу этого.

Сообщение 02 ноя 2015, 03:55

Re: Перевірки в 2015 році

Гость писал(а):добрый день!
Подскажите пожалуйста намечается проверка у нас и вот какая проблема: не выполняем один из пунктов программы работ, а именно: не вышли на заданную мощность м2.в год , добываем в 3 раза меньше, реализация очень упала и смысла добывать нет. Говорят приостановят или аннулируют лицензию! проконсультируйте пожалуйста по поводу этого.


Є таке в них)
Ну якщо тільки це єдине порушеня яке знайдуть у Вас то це вже дуже добре.
По факту нічого страшного в цьому немає.
Казус в тому що вони дають припис з вимогою усунути, а потім за невиконання припису вже можуть бути ті санкції які ви перелічили.
Зазвичай можна просто відписатись: зменшився попит, зменшились продажі, усунули - почали вже виходити на проектну потужність і до кінця року обов`язково вийдемо)
Але часто вони пишуть так: не вышли на заданную мощность м2/год в 2014году (прошедшем году). Таке порушення усунути нереально )))
Але анулювати ліцензію зараз можна лише через суд, тому навряд через якийсь суд пройде така справа, з порушенням яке неможливо усунути ...

Коротше кажучи: чіпляються до всього, лякають як можуть, пишуть що хочуть... Якщо у Вас це буде одне лише порушення, легко можна буде відписатись, і це не буде підставою для анулювання.


Тема поднималась пользователем Anonymous 02 ноя 2015, 03:55.

Вернуться в Геоконтроль

Кто сейчас на конференции

Сейчас этот форум просматривают: нет зарегистрированных пользователей и гости: 1

cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by ST Software for PTF.
Русская поддержка phpBB