Страница 1 из 1

Отдых

СообщениеДобавлено: 01 авг 2020, 12:52
Мастор
Едете этим летом куда-то отдыхать?

Re: Отдых

СообщениеДобавлено: 01 авг 2020, 12:53
Бигбон
Та куди, Ви що) я вважаю, що ще небезпечно висовуватися, хоча дуже хочеться, море вже снитися і не дає мені спокою просто) сподіваюся, наступний рік нас все ж порадує такою поїздкою, ну а поки просто багато читаємо, дивимося в телескоп ( недавно ось нову комету спостерігали) і смажимо сосиски в найближчій посадці) треба задовольнятися малим, і життя налагодиться. Помітив, як мене стала радувати звичайна музика або можливість побачитися з друзями. дрібниці починаєш цінувати. Обожнюю дивитися футбол, передбачати розв'язку, робити ставочки через нормальних букмекерів https://bookmakersrating.bet/ - до речі, тут тлумачний рейтинг, якщо кому цікаво)

Re: Отдых

СообщениеДобавлено: 05 авг 2020, 13:57
Lyubka
Мы никуда далеко не поедем, не хочется рисковать. Решили превратиться в велотуристов и ищем велосипеды для всей семьи. Не подскажете, где можно купить?

Re: Отдых

СообщениеДобавлено: 14 авг 2020, 10:13
Andreas
Літа практично і не залишилося, все в роботі пройшло. Зате у вересні буде відпустка і в планах на цей час - Болгарія зі Львова. Якраз вже заброньовано тур відповідний на середину місяця. Вдалося знайти максимально низьку ціну, але при цьому відпочивати буду в п'ятизірковому готелі поблизу моря))

Re: Отдых

СообщениеДобавлено: 22 сен 2020, 05:52
Алина1990
https://triphearts.com/ru/turkey/istanbul - вот Вам хороший путеводитель. Стамбул просто лучший город для туризма.

Re: Отдых

СообщениеДобавлено: 12 ноя 2020, 22:31
jenya33
Заниматься дайвингом и подводной охотой очень интересно и увлекательно. Но надо понимать, что для этого, помимо, физической подготовленности требуется и правильно подобранное подводное снаряжение. Особое внимание следует уделить комплектации снаряжения, ведь тщательно подобранное оборудование может предостеречь, защитить и сделать пребывание под водой достаточно комфортным. На сайте интернет магазина https://batiskaf.ua/ вы сможете заказать это все в онлайн режиме с доставкой. Рекомендую.