Як знайти воду на учатку? (пошук води)

Скважины на воду и колодцы на участке, - все о них. Поиск воды на участке(методы).

Сообщение 21 фев 2015, 23:54

Як знайти воду на учатку? (пошук води)

Доброго дня! Скажіть хто які знає варіанти пошуку підземних вод?
В мене участок 20 соток, хочу копати криницю. Як визначити місце де вода найблище?
Є вже вирита яма під криницю, минулого року копали, 20 м- води не було. Хочу спробувати ще раз, цікавить як перестрахуватись і де буде більша ймовірність зустріти воду.

Сообщение 30 июн 2015, 10:45

Re: Як знайти воду на учатку? (пошук води)

Ну звичайно можно обстежити ділянку і логічно вирахувати найбільш перспективне місце. Виходячи з рельєфу, а головне з розташування криниць на сусідніх ділянок(де криниці в сусідів). А якщо йдеться про 100% метод - буріння малогабаритною установкою. Буріння є єдиним 100% способом визначення рівня води. В варіанти з лозою - не вірю, не підтвердив себе міф в дійсності, хто б що там не говорив.

Сообщение 21 дек 2015, 16:38

да, и по соседям точно можно ориентироваться.

Сообщение 08 янв 2016, 16:07

А как же быть с артезианскими скважинами? неужели нет метода предвидить есть ли вода на таких таких глубинах?
Неужели единственный способ узнать есть ли вода пробурить скважину и заплатить кучу денег?
Еще в прошлом году у нас брали за 1м бурения на воду 650грн (центральный регион бурение по граниту), артезианская вода минимум на 50м у нас. Что есть шанс выкинуть почти 35 тис.грн и скважина сухой будет?
Кто знает, есть ли метода предварительного поиска артезианской воды менее затратное чем пробурить ?
Спасибо

Тема поднималась пользователем Anonymous 08 янв 2016, 16:07.

Вернуться в Скважины и колодцы