Форма №5гр та Звіт про стан виконання програми робіт


Маркшейдерия, геолого-маркшейдерское сопровождение горных работ.

Сообщение 20 янв 2015, 13:26

Форма №5гр та Звіт про стан виконання програми робіт

Доводимо до Вашого відома, що у відповідності до п.6) ст. 26 Кодексу України «Про надра» користування надрами припиняється якщо користувач без поважних причин протягом двох років не приступив до користування надрами - спеціальний дозвіл анулюється!
Також згідно пп.1) п.22 Порядку надання спеціальних дозволів на користування надрами, затвердженого Постановою КМУ №615 від 30.05.2011р., дія дозволу може бути зупинена органом з питань надання дозволу у разі порушення надрокористувачем умов користування надрами, передбачених дозволом або угодою про умови користування ділянкою надр. Порушенням умов угоди про користування надрами вважається порушення показників та термінів виконання заходів передбачених програмою робіт, що є додатком до угоди. Після зупинення дії дозволу, поновлення дії відбувається лише після проходження геологічної експертизи в підприємствах Держгеонадр (вартість близько 100 тис.грн.).
Враховуючи, що до 1.07.2015р. триває мораторій на проведення перевірок, є висока вірогідність того, що Держгеонадра зупинятимуть або анулюватимуть спецдозволи на користування надрами на підставі даних форми 5-гр, а також звіту про виконання програми робіт. Таким чином, подана інформація може бути використана проти підприємства.
Також наголошуємо на тому, що 5-гр і звіти про стан виконання програми робіт варто насилати цінним листом з описом вкладення та повідомленням про вручення. Один примірник форми 5-гр і звіту, свій примірник опису вкладення, поштового чеку про відправку цінного листа і повідомлення про вручення обов’язково підшити разом і надійно зберігати не менше 3х років.

Знизу ви можете скачати бланки Форми №5гр та Звіту про стан виконання програми робіт:
Вложения
Отчет_Програма_работ.doc
Отчет о состоянии выполнения программы работ
(24.5 КБ) Скачиваний: 191
Отчет 5-гр.doc
Отчет №5гр
(39 КБ) Скачиваний: 291
ТОВ "Пласт" http://plast.vn.ua/ (геологія, екологія, геодезія)

Сообщение 04 фев 2015, 13:27

Re: Форма №5гр та Звіт про стан виконання програми робіт

Спасибо, очень информативно!


Тема поднималась пользователем Anonymous 04 фев 2015, 13:27.

Вернуться в Маркшейдерская и геологическая документация

Кто сейчас на конференции

Сейчас этот форум просматривают: нет зарегистрированных пользователей и гости: 2

Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by ST Software for PTF.
Русская поддержка phpBB