Постановка на державний облік


Выбросы в атмосферу: разрешительные документы

Сообщения: 6

Зарегистрирован: 18 янв 2014, 13:29

Сообщение 17 мар 2014, 21:54

Постановка на державний облік

Хто підлягає постановці на державний облік в галузі охорони атмосферного повітря? Якщо ми підпадаємо під критерії то яка процедура постановки і які документи для цього необхідні?
Дякую, чекатиму відповіді!

Сообщение 01 апр 2014, 17:33

Re: Постановка на державний облік

Якщо підприємство не підлягає постановці на державний облік в галузі охорони атмосферного повітря згідно останньої інвентаризації та Інструкції про порядок та критерії взяття на державний облік об'єктів, то в подальшому нам потрібно розробляти інвентаризацію? Чи дозвіл ми не получимо поки не розробимо інвентаризацію?
Повинні складати державну статистичну звітність в галузі охорони атмосферного повітря за стаціонарними та пересувними джерелами, які справляють шкідливий вплив якщо не підлягаєм постановці на державний облік (2 тп повітря)? Заздалегідь вдячна.....

Сообщение 15 апр 2014, 14:29

Re: Постановка на державний облік

Згідно "Інструкції про порядок та критерії взяття на державний облік об'єктів, які справляють або можуть справити шкідливий вплив на здоров'я людей і стан атмосферного повітря, видів та обсягів забруднюючих речовин, що викидаються в атмосферне повітря " постановка на державний облік об'єктів забруднювачів атмосферного повітря здійснюється за умови, якщо Вами перевищено порогові значення забруднюючих речовин, що викидаються в атмосферне повітря в результаті діяльності об’єкта. Ці значення встановленні в тонах на рік та наведені в додатку до цієї ж інструкції.
Ці величини беруться зі звіту з проведенні інвентаризації викидів забруднюючих речовин на Вашому підприємстві, або ж з обгрунтовуючих матеріалів для отримання дозволу на викиди.
Якщо ці комплекти документів у Вас на підприємстві відсутні, то для того, щоб визначити чи підлягаєте Ви постановці на державний облік, Вам необхідно провести інвентаризацію викидів забруднюючих підприємств, дотримуючись Інструкції про зміст та порядок складання звіту
проведення інвентаризації викидів забруднюючих речовин на підприємстві, затверджену наказом Мінприроди України №7 від 10.02.95р.
Якщо кількість викидів визначених в результаті проведенні інвентаризації хоча б по одній речовині перевищить порогові, то Вам необхідно стати на державний екологічний облік. Для цього Вам необхідно подати до органів екології комплект документів для постановки на державний огляд. Вимоги до нього наведені в тій же інструкції про порядок та критерії взяття на державний облік…..
До речі там потрібно ще й визначати геодезичні координати об»єкта,чим займаються спеціалізовані організації.

Сообщение 15 апр 2014, 14:31

Re: Постановка на державний облік

До речі ТОв "Пласт" саме і займається виготовленням комплекту документів для постановки на державний облік об'єктів забруднювачів атмосферного повітря та визначає геодеичні координати об'єкта

Сообщение 15 апр 2014, 14:37

Re: Постановка на державний облік

Оксана писал(а):Якщо підприємство не підлягає постановці на державний облік в галузі охорони атмосферного повітря згідно останньої інвентаризації та Інструкції про порядок та критерії взяття на державний облік об'єктів, то в подальшому нам потрібно розробляти інвентаризацію? Чи дозвіл ми не получимо поки не розробимо інвентаризацію?
Повинні складати державну статистичну звітність в галузі охорони атмосферного повітря за стаціонарними та пересувними джерелами, які справляють шкідливий вплив якщо не підлягаєм постановці на державний облік (2 тп повітря)? Заздалегідь вдячна.....


Так, інвентаризацію Вам в подальшому розробляти потрібно у встановлені законодавством терміни, адже те що ви не досягли порогових значень викидів зараз, не означає, що так і буде через кілька років. Тому є ряд об'єктивних та суб'єктивних факторів. Крім тго, щоб отримувати дозвіл на викиди, Вам необхідно буде розробити обгрунтовуючі матеріали для отримання такого дозволу, а вони розробляються саме на підставі івентаризації викидів забруднююючих речовин.
Статистичнузвітність за формою 2ТП (повітря) згідно з інструкції щодо заповнення форм державних статистичних спостережень про охорону атмосферного повітря N 2-ТП (повітря) "Звіт про охорону атмосферного повітря" (річна) та N 2-ТП (повітря) "Звіт про охорону атмосферного повітря" (квартальна) Подають об'єкти,що перебувають на державномуоблікові. Відповідно, якщо ви не перебуваєте на облікові, то подавати вказаний звіт Вам не потрібно.

Сообщение 29 сен 2014, 08:14

Re: Постановка на державний облік

Доброго дня! підкажіть, як дізнатись які джерела поставлені на держ.облік, якщо на підприємстві така інформація відсутня?

Сообщения: 16

Зарегистрирован: 21 янв 2014, 00:06

Сообщение 15 янв 2015, 15:15

Re: Постановка на державний облік

Оксана писал(а):Велика подяка, Наталя за відповідь.


Ну матеріали подаються в мінприроди. Можливо спробувати їм зателефонувати

Сообщение 03 мар 2015, 08:55

Re: Постановка на державний облік

підскажіть будь-ласка екологи, наше підприємство поставлене на державний облік, зараз отримуємо новий дозвіл на декілька нових джерел і нам кажуть, що після отримання дозволу необхідно подати документи на постановку на ДО так як в нас зміни. Але на основі чого нам потрібно подавати ці зміни адже в порядку про взяття на ДО нічого про це не сказано??? :!:
След.

Вернуться в Выбросы в атмосферу

Кто сейчас на конференции

Сейчас этот форум просматривают: нет зарегистрированных пользователей и гости: 1

cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by ST Software for PTF.
Русская поддержка phpBB