твердопаливні котли


Выбросы в атмосферу: разрешительные документы

Сообщения: 52

Зарегистрирован: 11 июн 2014, 10:39

Сообщение 19 июн 2014, 12:43

твердопаливні котли

Доброго дня! Проконсультуйте будь-ласка. Плануємо доробити систему опалення та, окрім, газового котла включити до неї ще й твердопаливний. Він буде працювати замість газового. Але газовий демонтувати не будемо (залишаємо в якості резервного). Окрім проекту реконструкції системи опалення з розділом ОВНС та висновками відповідних експертиз які ще потрібно документи в частині екології та СЕС ???? Як в разі цього отримати дозвіл на викиди забруднюючих речовин? Чи потрібно замовляти інвентарізацію та обгрунтовуючі матеріали додатково, або достатньо буде ОВНС проекту????? Це буде новий дозвіл на викиди, або треба міняти існуючий ??? Чи є у когось порівняння обсягів викидів котлів газового та твердопаливного (деревина, палети) с зазначенням потужності??????????????? Дякую!!!

Сообщение 15 окт 2014, 15:20

Re: твердопаливні котли

На основі ОВНС вам необхідно розробити матеріали в яких обгрунтовуються обсяги викидів ЗР, та подати пакет документів в Департамент екології для отримання Дозволу на викиди ЗР. Це буде новий Дозвіл (тобто у вас на руках буде дозвіл той що вже є і діє по підприємству, плюс дозвіл на твердопаливний котел). Інвентаризацію проводити не треба. Згодом при переоформлені старого Дозволу, ви включити свій котел до існуючої інветаризації і по ній отримаєте Дозвіл з абсолютно всіма вашими джерелами враховуючи і твердопаливний котел.

Сообщения: 52

Зарегистрирован: 11 июн 2014, 10:39

Сообщение 15 окт 2014, 15:29

Re: твердопаливні котли

Спасибо ))))) тоже уже разобрался (вопрос задавал еще в июне) но все равно большое спасибо за ответ. По этому вопросу есть интересные планы. В случае успешного осуществления поделюсь.

Сообщения: 52

Зарегистрирован: 11 июн 2014, 10:39

Сообщение 15 окт 2014, 15:39

Re: твердопаливні котли

А никто случайно не имеет опыта и не владеет информацией об установке котлов (любых) какой перечень разрешительной документации/ заключений / согласований / внутренних инструкций, положений и т.д. должен быть на предприятии (включая пожарную безопасность, охрану труда, может СЭС, экспертиза энергоэфективности???). с разрешением на выбросы в атмосферу более менее понятно, а вот остальное пока еще вызывает сомнения. Должен быть:
паспорт, согласованный с Держгірпромнаглядом, технічне опосвідчення або технічне обстеження експертами ЕТЦ, атестовані робочі місця качегарів, купа журналів та інструкцій...... а що ще????? Сори за суржик ;)))

Сообщение 22 дек 2014, 10:17

Re: твердопаливні котли

Підкажіть , будь ласка,як внести зміни в дозвіл на викиди в атмосферу у звязку з установкою твердотопливних котлів.

Сообщение 14 июл 2016, 09:26

Re: твердопаливні котли

Не так давно я тоже задался целью поставить твёрдотопливный котел, долго изучал и присматривался к самым популярным моделям в наших магазинах: Stropuva, ВитаКлимат, SWAG и Candle. Надо сказать, что их характеристики не слишком отличаются, да и цены тоже. Немного проверил модели этих производителей, - не все указанные характеристики отвечали заявленным производителем. Наиболее понравился СВАГ: хотя к нему тоже были вопросы, но разницы в фактических данных не заметил. Для себя выбираю СВАГ, он кажется наиболее надежным. Если кому-то понадобятся мои расчёты – буду рад поделиться.
Для своего дома я выбрал котел на этой странице http://swagkotli.com.ua/.

Сообщение 17 июн 2017, 16:55

Re: твердопаливні котли

Ми для установки звернулися в спеціальну компанію Адамсон, там фахівці все розрахували, і встановили швидко і без зволікань, користуємося третій рік, всім задоволені.


Тема поднималась пользователем Anonymous 17 июн 2017, 16:55.

Вернуться в Выбросы в атмосферу

Кто сейчас на конференции

Сейчас этот форум просматривают: нет зарегистрированных пользователей и гости: 1

cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by ST Software for PTF.
Русская поддержка phpBB