Нужно ли нам разрешение на спецводопользование?


спецводопользование, разрешения на спецводопользование и все что с этим связано

Сообщение 24 мар 2014, 09:50

Re: Нужно ли нам разрешение на спецводопользование?

Нужны ли какие-либо разрешительные документы для колодца на предприятии для полива растений.

Сообщения: 5

Зарегистрирован: 18 мар 2014, 15:14

Сообщение 24 мар 2014, 16:36

Re: Нужно ли нам разрешение на спецводопользование?

Наталья писал(а):Нужны ли какие-либо разрешительные документы для колодца на предприятии для полива растений.


хм..
Я считаю надо в таком случае будет получать разрешение на спецводопользование, и вот почему:

в данном случае предприятие будете брать воду для "господарсько-подутових цілей" для полива зеленых насаждений предприятия.

Спеціальне водокористування - це забір води з водних об'єктів із застосуванням споруд або технічних пристроїв, використання води та скидання забруднюючих речовин у водні об'єкти, включаючи забір води та скидання забруднюючих речовин із зворотними водами із застосуванням каналів.

Спеціальне водокористування здійснюється юридичними і фізичними особами насамперед для задоволення питних потреб населення, а також для господарсько-побутових, лікувальних, оздоровчих, сільськогосподарських, промислових, транспортних, енергетичних, рибогосподарських (у тому числі для цілей аквакультури) та інших державних і громадських потреб.

:arrow: Спеціальне водокористування здійснюється на підставі дозволу.

Сообщение 01 апр 2014, 15:15

Подскажите пожалуйста

Предприятие завозит воду и получает от водоканала.Есть сброс в реку (3 выпуска- но они только ливневые). Нужно ли получать разрешение на спецводопользование? Раньше оно было, т.к. предприятие имело свои скважины, а сейчас ими не пользуется и водозабора нет.

Сообщение 01 апр 2014, 16:48

Re: Нужно ли нам разрешение на спецводопользование?

Доброго дня! Підскажіть будь ласка, якщо підприємство входить до переліку підприємств та організацій, які забезпечують перекидання води у маловодні регіони каналами і водогонами міжбасейнового та внутрішньобасейнового перерозподілу водних ресурсів, згідно постанови КМУ № 524-97-п, а в Водному Кодексі України вказано, що не належить до спеціального водокористування - подача (перекачування) води водокористувачам у маловодні регіони( ст.48) то ж потрібно нам розробляти Дозвіл на спецводокористування ?

Сообщение 01 апр 2014, 19:41

Re: Нужно ли нам разрешение на спецводопользование?

Оксана писал(а):Доброго дня! Підскажіть будь ласка, якщо підприємство входить до переліку підприємств та організацій, які забезпечують перекидання води у маловодні регіони каналами і водогонами міжбасейнового та внутрішньобасейнового перерозподілу водних ресурсів, згідно постанови КМУ № 524-97-п, а в Водному Кодексі України вказано, що не належить до спеціального водокористування - подача (перекачування) води водокористувачам у маловодні регіони( ст.48) то ж потрібно нам розробляти Дозвіл на спецводокористування ?


Водний кодес України:

Стаття 49. Право на здійснення спеціального водокористування.
Спеціальне водокористування здійснюється на підставі дозволу (дозволу на спеціальне водокористування).

Стаття 48. Спеціальне водокористування

Не належать до спеціального водокористування:
...
подача (перекачування) води водокористувачам у маловодні регіони;
...

Тобто, згідно з визначення Водного кодексу України Ви не здійснюєте спеціального водокористання. Отже, відповідно, дозвіл на спецводокористування Вам не потрібний.

Сообщение 01 апр 2014, 19:47

Re: Нужно ли нам разрешение на спецводопользование?

Дуже Вам дякую за відповідь. Будемо писати листа на Міністерство, цікаво яку там відповідь дадуть.

Сообщение 15 май 2014, 00:38

Re: Нужно ли нам разрешение на спецводопользование?

Оксана писал(а):Дуже Вам дякую за відповідь. Будемо писати листа на Міністерство, цікаво яку там відповідь дадуть.


Пишучи листа на Мінприроди, намагайтесь сформувати питання так, щоб недопустити двозначної відповіді. Сформувати його, щоб відповідь фактично зводилась до "Так" або"Ні".
Інакше просто отримаєте поверхневе роз ясненя, що міститиме просте посилання на Водний кодекс України, без індивідуально з ясування обставин.
Наприклад якщо поставити питання "чи потрібен нам дозвіл на спецводокористування", Вам просто відпишуть, що є спеціальне і загальне водокористування, для здійснення спеціального потрібен дозвіл і саме тлумаченя що таке спецводокористування.


Тема поднималась пользователем Anonymous 15 май 2014, 00:38.
Пред.

Вернуться в Вода

Кто сейчас на конференции

Сейчас этот форум просматривают: нет зарегистрированных пользователей и гости: 1

cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by ST Software for PTF.
Русская поддержка phpBB